O nás

Česká rodinná firma
sídlo v
mladé boleslavi
osobní přístup

NÁŠ PŘÍBĚH

Společnost PAULUS MB, s.r.o. založil v roce 2003 Ing. Petr Paulus jako lektorskou a poradenskou společnost poskytující služby především v oblasti technického vzdělávání se zaměřením na servisní síť osobních vozidel. V posledních letech se společnost zabývala z velké části také elektromobilitou a vším co s tím souvisí. S nákupem prvního elektromobilu jako služebního vozu, před více jak pěti lety, vznikla samozřejmě potřeba jeho nabíjení. Vzhledem k tehdy málo rozšířené síti dobíjecích stanic byly elektromobily nabíjeny převážně v domácích podmínkách. Logicky se tak začala řešit spotřeba elektřiny, a to nejen v souvislosti s dobíjením elektromobilů, ale komplexně. Výborným řešením se ukázalo být pořízení fotovoltaické elektrárny (FVE).

Při oslovení společností zabývajících se montáží nastalo ovšem nemilé překvapení. Některé oslovené firmy vůbec nereagovaly na poptávku, některé měly zase příliš dlouhou čekací dobu na realizaci, případně jsme zjistili, že osoby se kterými jednáme nemají dostatečnou znalost problematiky ale hlavně nám vadil neosobní přístup.

Rozhodli jsme se namontovat si tedy fotovoltaickou elektrárnu sami. Nebylo to ovšem tak jednoduché. Začali jsme studovat příslušné vyhlášky, předpisy související s montáží a chodili jsme na školení. Velkou výhodu jsme měli především v tom, že všichni naši zaměstnanci již disponovali potřebným vzděláním v oboru elektro, a tak se vlastně jednalo jen o rozšíření jejich znalostí.

Po první úspěšné instalaci prakticky odstartovala další činnost společnosti PAULUS MB. Zprvu byli našimi zákazníky přátelé a známí, kteří nás doporučili dále. Dnes již máme za sebou desítky montáží a nejedná se zdaleka jen o rodinné domy našich známých. Co ale zůstává nadále, je osobní přístup ke každému klientovi. S každým zákazníkem jsme stále v kontaktu a řešíme veškeré problémy spojené nejen s fotovoltaikou, ale i s energiemi v jejich domácnostech. Jezdíme pravidelně na kontroly funkčnosti fotovoltaických elektráren a rádi zodpovídáme jejich telefonické i osobní dotazy.

Našim cílem je pomáhat lidem ušetřit energie. Pomůže to nejen jim k větší nezávislosti a svobodě, ale také přírodě. Pomáháme lidem usnadnit život, šetřit přírodu a jejich peníze

Ing. Petr Paulus: „Do názvu mé společnosti jsem před dvaceti lety dal své vlastní příjmení. Mohl jsem si to dovolit, protože jsem byl ve společnosti sám a ručil jsem si za svou práci. Jsem rád, že to platí i dnes a mohu se svým jménem zaručit za práci která je už ale týmová“.

Telefon : +420 736 418 034

KONTAKTUJTE NÁS ->

Cenová nabídka ZDARMA